Правила повернення грошових коштів

Основні поняття

Веб-портал “ Digital Agency © Teacher.net.ua ”, залучає кошти організацій та приватних осіб (надалі Користувач/Користувачі Веб-порталу) у вигляді фінансової винагороди за надані цифровою агенцією Teacher.Net.Ua послуги відповідно до типу виконуваних робіт (прайс на послуги). 100% коштів, за винятком комісій платіжних систем, перераховуються безпосередньо на рахунок керівника (головний менеджер) “Digital Agency © Teacher.net.ua” (ФОП Буртовий С.С. Номер запису в Єдиному державному реєстрі: 2 444 000 0000 032720 / Основні види економічної діяльності: Код КВЕД 85.59 Інші види освіти, н. в. і. у. (основний); Код КВЕД 85.60 Допоміжна діяльність у сфері освіти; Код КВЕД 63.12 Веб-портали;)

Основні визначення

Користувачособа, яка вирішила зареєструватися на Веб-порталі “Digital Agency © Teacher.net.ua” ( надалі “Портал” ) та оплатити послуги агенції.

Портал – під поняттям Веб-портал “ Digital Agency © Teacher.net.ua ”, маються на увазі усі або будь-яка частина веб-сторінок, розташованих в інтернеті за адресою: http://teacher.net.ua/ і включають в себе будь-який контент, розташований на даному інтернет-ресурсі.

Фінансова винагорода – це сума коштів, яку добровільно сплачують Користувачі веб-порталу (детальніше про правила та умови веб-порталу) для покриття витрат, пов’язаних із наданням послуг від Digital Agency © Teacher.net.ua відповідно до типу виконуваних робіт (прайс на послуги).

Умови сплати та повернення коштів

Користувачі Порталу сплачують послуги шляхом здійснення прямого переказу коштів на рахунок ФОП Буртовий С.С. або за допомогою реалізованої на порталі системи онлайн платежів від платіжного сервісу Wayforpay.com

Інші способи сплати послуг агенції, можуть бути дозволені, у виняткових випадках, зважаючи на особливі обставини, що склалися/складаються у Користувача. Користувач повинен бути уважним, здійснюючи сплати послуг. У випадку, якщо Користувач допускається помилки у наданих реквізитах і сплачені кошти не отримують підтвредження про сплату обраної послуги, то послуга вважається не сплаченою. Усі питання щодо повернення банком помилково зарахованих коштів, вирішуються Користувачем самостійно. Підтвердженням сплати послуги є скан, фото-копія або скріншот квитанції про сплату. Особі, яка сплатила послугу, але з якихось причин не скористалася послугами від Digital Agency © Teacher.net.ua Кошти не повертаються.

Заключні положення

Будь-які суперечки з приводу сплати Послуг від Digital Agency © Teacher.net.ua вирішуються у відповідності до вищенаведених правил та за домовленістю між Користувачем та головним менеджером проєкту Digital Agency © Teacher.net.ua. У випадку якщо Користувачеві та менеджеру проєкту не вдалося досягти домовленості, усі питання вирішуються у відповідності до чинного українського законодавства.