Правила та Умови Веб-порталу

Правила та Умови порталу “Digital Agency © Teacher.net.ua“

Веб-портал “Digital Agency © Teacher.net.ua” ( надалі “Портал” ) розміщений у мережі Інтернет за наступною Web-адресою: http://teacher.net.ua/ і включаює в себе будь-який контент, який вже розташований (та той що буде опублікований надалі) на даному інтернет-ресурсі.

Зміст Порталу, що включає в себе тексти, графіку, логотипи, зображення, фотоматеріали, відеороліки є власністю цифрової агенції © Teacher.net.ua та тих компаній\осіб, хто постачає контент для Порталу. Заходячи та користуючись нашим Порталом, Ви погоджуєтесь з цими правилами та умовами користування нашими інтернет-ресурсами (під поняттям “Веб-портал “Digital Agency © Teacher.net.ua”, мається на увазі вся або будь-яка частина веб-сторінок, розташованих в інтернеті за адресою: http://teacher.net.ua/), і включають в себе будь-який контент, розташований на даному інтернет-ресурсі.

При користування нашим сайтом, Ви можете перейти за посиланнями на інші веб-сайти, на які поширюються їхні власні, відмінні від даних, умови та правила використання. При використанні цих та інших сайтів, дотримуйтесь правил та умов, розміщених безпосередньо на цих сайтах, бо ми не маємо ніякого відношення до них.

Відкриваючи і використовуючи наш Портал, ви погоджуєтеся з поточними правилами та умовами, які застосовуються до нього. Умови можуть бути змінені, і ви, як користувач наших інтернет-ресурсів, зобов’язані завжди бути в курсі будь-яких змін.

Політика конфіденційності

Ми – команда Digital Agency © Teacher.net.ua поважаємо конфіденційність наших користавачів та відвідувачів. Вся інформація, що була надана Вами є й залишиться абсолютно конфіденційною. Ми залишаємо за собою право збирати особисту інформацію відвідувачів сайту лише з метою підвищення якості нашого контенту й послуг, які ми надаємо. Інформація, отримана стосовно наших відвідувачів та зареєстрованих користувачів, зберігається виключно на наших серверах в якості персональних даних користувачів Порталу. Digital Agency © Teacher.net.ua зберігає персональні дані так довго, як це необхідно для виконання тих функцій, для яких збираються дані, за винятком, коли іншого вимагає чинне законодавство. Digital Agency © Teacher.net.ua вживає всіх необхідних заходів для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення.

Відвідувачі та користувачі Порталу, використовуючи наші інтернет-ресурси, прийняв умови цієї політики конфіденційності повинні також враховувати, що дана політика конфіденційності може час від часу змінюватися. Зміни, що вносяться до політики конфіденційності, обов’язково публікуються нами на цій сторінці. Для питань щодо політики конфіденційності, користувачі та відвідувачі можуть зв’язатися з нами через форму зворотнього зв’зку Порталу на сторінці “Контакти” або використовуючи наступні e-mail: teacher.net.ua@gmail.com | support@teacher.net.ua

Терміни підтвердження успішної оплати послуг

Після успішної оплати послуг  ви отримуєте лист-підтвердження про успішну оплату на свою поштову скриньку.

З найкращими побажаннями,
команда Digital Agency © Teacher.net.ua